Projektiranje - Oblikovanje interijera - Likovna obrada drva i kamena - Grafičke tehnike - Ilustracija - Grafički dizajn - Aranžersko–scenografske tehnike - Dekorativno oblikovanje

Završni radovi odjeljenja Industrijski dizajner
šk.god. 2012./2013.

Predmet: Projektiranje

Mentor: Sanja Polić, ma dizajna, prof. mentor

Projektiranje uključuje promišljanje o problemu, funkciji i inovaciji, te konačno oblikovanje uporabnih predmeta.

Sven Marin

Sven Marin iskoristio je istraživanje poznatog talijanskog dizajnera Maria Bellinia te pomno proučio i kopirao njegov niski stolić za dnevni boravak, iskoristivši pritom stečena znanja iz četverogodišnjeg školovanja.

Projektiranje

Predmet: Oblikovanje interijera

Mentor: Sanja Polić, ma dizajna, prof. mentor

Oblikovanje unutarnjih prostora pruža beskonačne mogućnosti istraživanja funkcionalnosti i propitivanja rasporeda potrebnih elemenata uz maksimalno poštivanje zahtjeva budućih korisnika.

Ema Sobol

e

Ema Sobol kroz svoj je zadatak pokušala opremiti postojeći stambeni prostor za dvoje studenata, različitih životnih potreba, navika i stilova. Uspješno je rasporedila potrebne funkcionalne elemente, poštujući pritom prostorne okvire.

Damjan Mrakovčić

d

Damjan Mrakovčić bavio se adaptacijom samostojećeg objekta u stambeno-radni prostor namijenjen  dvoma studentima. Dodatni izazov predstavljala je iznimno mala kvadratura te škrti prozorski otvori, ali je Damjan uspješno premostio te nedostatke koristeći se stečenim znanjima.