Projektiranje - Oblikovanje interijera - Likovna obrada drva i kamena - Grafičke tehnike - Ilustracija - Grafički dizajn - Aranžersko–scenografske tehnike - Dekorativno oblikovanje

Završni radovi odjeljenja Aranžersko-scenografski dizajner
šk.god. 2012./2013.

Predmet: Aranžersko–scenografske tehnike

Mentor: Nina Bačić, prof.

Luka Dokmanović

Učenik Luka Dokmanović za okosnicu svog završnog rada odabire čiste geometrizirane trokutne forme čije su glatke plohe naglašene čistim bojama – dominantnom crvenom i smirujućom plavom.

Franjo Komadina

Učenik Franjo Komadina prilagodio se uskom okomitom prostoru izloga stvorivši valovitu funkcionalnu formu koja tvori okomitu kompoziciju.

Martina Simčić

Učenica Martina Simčić pomorsku prošlost kravate svakako je htjela povezati s motivom jedara pa je prostor izloga ispunjen stabilnom trokutnom kompozicijom.

Juraj Bačić

Učenik Juraj Bačić  je univerzalnu temu dvojstva svjetova, dobrog i lošeg, života i smrti, pretočio u kontrast svijetlo-tamnog koji dominira prostorom.

Roko Miočić

Učenik Roko Miočić vezao se za motiv Svetog Vida te je prostor izloga skladno upotpunio simetričnim reljefima u prirodnoj boji materijala – natron papira.