Kreativni izlozi – sinergija talenta i iskustva - lipanj 2013.

Projekt „Kreativni izlozi – sinergija talenta i iskustva“ pod pokroviteljstvom Odjela za poduzetništvo Grada Rijeke, a u izvedbi Škole za primijenjenu umjetnost u Rijeci, nastavlja se i po treći put. Dani Svetog Vida, zaštitnika Rijeke, i Fiumanke, jedriličarske regate koja se tradicionalno održava u lipnju, dva su ključna događaja koji kao motivi vizualno obilježavaju projekt.

Ovom prigodom javnosti su prikazana 22 izloga na 14 lokacija. U projektu su sudjelovali profesori: Sanja Polić, dipl. dizajner, Nives Papandopulo, prof., Nina Bačić Mencer, prof., te Gordana Matijević Laginja, prof., akad. slikar.

U sklopu projekta svoje završne radove ostvarili su učenici: Franjo Komadina, Luka Dokmanović, Martina Simčić te Roko Miočić, čiji je izlog nagrađen drugom nagradom žirija za najljepši izlog užeg središta grada. Izlog Marelle dobio je treću nagradu.

Voditelj projekta: Nina Bačić Mencer, prof.