Projekt „Scensko rješenje, izrada scenskih elemenata i vizualni identitet programa-pozivnice za 11.Festival stvaralaštva i postignuća osoba s invaliditetom“ - prosinac 2013.

Učenici 4.a razreda, smjer aranžersko-scenografski dizajn izradili su u sklopu nastavnog programa scensko rješenje za ovogodišnji Festival te same scenske elemente. Uključili su se i učenici usmjerenja grafički dizajn koji su pod vodstvom prof. Laure Herceg izradili likovni predložak za program –pozivnicu.

Festival nastaje u sklopu projekta „Rijeka zdravi grad“, pod pokroviteljstvom Odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Grada Rijeke. Okuplja mnoge ustanove i udruge koje se bave osobama s posebnim potrebama.

Festival se održava kontinuirano od 2003. godine, a Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci izrađuje scensko rješenje i scenske elemente od 2005. godine.

Voditelj projekta: Nina Bačić Mencer, prof.

I-fest 2013 I-fest 2013 I-fest 2013 I-fest 2013I-fest 2013I-fest 2013jquery lightbox video playerby VisualLightBox.com v5.7