Sferice 2023 - rezultati natječaja

Već četvrt stoljeća Društvo SFera raspisuje godišnji natječaj za najbolje likovne i literarne radove djece osnovnih i srednjih škola na zadanu temu.

Najbolje autore, autorice i skupine autora Društvo SFera nagrađuje na svečanoj dodjeli nagrada u sklopu Svečane skupštine Društva za znanstvenu fanstastiku SFera, koja je tradicionalno središnji događaj znanstveno-fantastične konvencije SFeraKon.

Ujedno su najbolji likovni radovi izloženi na SFeraKonu, a mi vam s ponosom predstavljamo radove naših učenica koji su u temi Kupka za emocionalno programiranje osvojili prva tri mjesta:

1. mjesto Scarlet Vukelić 3.a

2. mjesto Korina Barak 3.a

3. mjesto Lucija Fućak 3.a

U drugoj temi naziva "Što si po horo(r)skopu?" 3. mjesto osvojila je Korina Barak!

Mentorica Larisa Dragelj

svibanj, 2023.

1. mjesto Scarlet Vukelić - "Kupka za emocionalno programiranje" 2. mjesto Korina Barak - "Kupka za emocionalno programiranje" 3. mjesto Lucija Fućak - "Kupka za emocionalno programiranje" 3. mjesto  Korina Barak - "Što si po horo(r)skopu?" jquery lightbox for videoby VisualLightBox.com v6.1