Ples na platnu 5 - likovna akcija uz glazbu

Unatoč neizvjesnim vremenskim prilikama, dana 27. listopada 2023. realiziran je projekt "Ples na platnu 5 - likovna akcija uz glazbu".

Sudjelovali su učenici 3. razreda Aranžersko-scenografskog dizajna Škole za primijenjenu umjetnost u Rijeci: Mare Bogdan Mišević, Nela Butorac, Tina Grozdek, Dea Ilijić, Dora Linardić, Chiara Merdić, Katja Miljković, Katarina Sakić, Dora Saratlija Ivona Starčević, Toni Šimanić s mentorima: Damir Božić, prof. i Tatjana Masterl, mr.art. i učenici Glazbene škole Ivana Matetića Ronjgova Rijeka: Matija Buger, III. SŠ violine, Tino Kućel, 6. OŠ udaraljki, Giulian Magagnino, II. SŠ udaraljki, Franka Zupičić, I. SŠ udaraljki, Massimo Balczo , III. SŠ udaraljki, Šimun Tićak III. SŠ udaraljki, Franciska Roce i Leon Kabiljagić 1. OŠ trube, Antonio Vrban, 2. OŠ trube, Eva Frida Starčević, I. SŠ trube, Matija Klaj, IV. SŠ gitare, Ivan Kolar, 6. OŠ gitare, Dominik Ivanušić, II. SŠ harmonike te njihovi nastavnici: Maja Veljak, prof. savjetnik, Anita Primorac, prof. savjetnik, Sanel Kabiljagić, prof., Slađana Čolović, prof., Dragan Mamuza, prof., Neno Atanasković, prof.

Zahvaljujemo svim sudionicima i uživajte u djeliću atmosfere!

listopad, 2023.

Ples na platnu 5 - likovna akcija uz glazbu
jquery lightbox for videoby VisualLightBox.com v6.