18. Likovni susreti u Jedrarskoj

Ovogodišnji  18. po redu  "Likovni susreti u Jedrarskoj" održali su se u subotu 27. svibnja 2023. godine, s početkom u 9.00 sati.

Mjesto okupljanja bilo je na spoju Jedrarske i Bačvarske ulice, gdje se obavila prijava djece. Prijava i pečatirali podloge započelo je u 9,00 sati.  Učenici su donijeli slikarski pribor po želji. Uslijedilo je slikanje na području Mjesnog odbora Luka, na temu:  luka, dizalice, brodovi, mrtvi kanal, more, i podmorski svijet ... Djeca su dobila marendu i sok za osvježenje. Predaja radova bila je u 12.30 sati. Stručna komisija postavila je izložbu i u 13.00 održalo se svečano proglašenje i nagrađivanje najuspješnijih autora.

Nagrade:

1. mjesto Scarlet Vukelić

2. mjesto Leona Koren

i poticajna nagrada Laura Barac

svibanj, 2023.

18. Likovni susreti u Jedrarskoj 18. Likovni susreti u Jedrarskoj 18. Likovni susreti u Jedrarskoj 18. Likovni susreti u Jedrarskoj 18. Likovni susreti u Jedrarskoj 18. Likovni susreti u Jedrarskoj jquery lightbox for videoby VisualLightBox.com v6.1