TjeDAN ZA DARovitost

Povodom tjedna za darovitost Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci otvorila je dvije izložbe u Galeriji Hodnik i Galeriji J.P. Kamov. Izložbe su trajale od 21. ožujka do 26. ožujka 2023. a bile su namijenjene građanstvu i svim učenicima OŠ i SŠ.

U Galeriji Hodnik Ines Milčić, ak.kip., izložila je radove učenika i učenica svih smjerova ŠPUR-a.

Izložba "RAZLIČITI OD DRUGIH" okupila je učeničke uratke: crteže, slike, stripove, trodimenzionalne oblike i animirane uratke a u radovima je naglašen individualan pristup rješavanju zadanih likovnih zadataka.

ožujak, 2023.