22. Svjetska dječja umjetnička izložba
KANAGAWA BIENNALE 2023.

Tema ove međunarodne izložbe dječjeg likovnog stvaralaštva bila je slobodna. Svrha izložbe je njegovanje sna i kreativnosti djece. Na natjecanje je pristiglo 11.000 dječjih radova iz 60 država, izloženo je 517 likovnih radova u Kanagawa Plaza. Škola je dobila pismo zahvale jer je naša učenica Phaidre de Becker 3.a iz predmeta Ilustracija, dobila nagradu grada Kanagawe. Ravnatelj Damir Šegota uz nazočnost razrednice Andree Staničić i mentorice Laure Herceg svečano je uručio priznanje nagrađenoj učenici.

listopad, 2023.

Rad: Phaidra de Becker "Bez naslova" Obavijest o priznanju Pismo zahvale iz Japana Dodjela priznanja - razrednica Andrea Staničić, Phaidra de Becker i ravnatelj Šegota Razrednica Andrea Staničić, Phaidra de Becker i mentorica Laura Herceg Priznanje korice Priznanje Katalog Kanagawa Plaza jquery lightbox for videoby VisualLightBox.com v6.1