Literarni i foto natječaj "Processus Montanus"

Obilježavanjem rođendana Gorskog kotara, završio je literarni i foto natječaj za škole Primorsko-goranske županije u organizaciji Srednje škole Delnice, zajedno s partnerima: Gradskom knjižnicom Janet Majnarich i Gradom Delnicama. I ove godine na natječaj su pristigli kreativni, zanimljivi, nadahnuti i vrijedni radovi  brojnih škola Gorskoga kotara i šire.

Učenici brojnih škola promišljali su i iskazivali svoju kreativnost na ovogodišnju temu - šuma. Pristigli radovi bili su kvalitetni i zanimljivi, presudile su nijanse. U nagrađenim fotografijama vidi se promišljanje, kreativnost, mašta, ljubav, osjeti se entuzijazam prema obrađenoj temi.

Iz naše škole nagrade su dobile učenice trećeg razreda: Lorena Marenić, 3. mjesto, Eni Širola, 5. mjesto i Stella Matković, Zahvalnica.

prosinac, 2022.

3. mjesto - Lorena Marenić 3. mjesto - Lorena Marenić 5. mjesto - Eni Širola 5. mjesto - Eni Širola Stella Matković Stella Matković - Zahvalnica jquery lightbox for videoby VisualLightBox.com v6.1