17. Likovni susreti u Jedrarskoj

Grad Rijeka u sklopu manifestacije "Fiumanka" organizira  likovno natjecanje za osnovnoškolce i srednjoškolce grada Rijeke.

Natjecanje i izložba  održali su se u Verdijevoj 11 radi nepovoljnih vremenskih prilika.
Učenici su pečatirali podloge u 9,00 sati. Slikali su na teme: luka, brodovi, more i podmorski svijet…. Gotove radove predali su u 12,30 sati. Stručna komisija postavila je izložbu i u 13,30 održalo se svečano proglašenje i nagrađivanje najuspješnijih autora.

1. nagrada – Vanesa Sršan Glumpak, 3.a razred

2. nagrada – Lucija Fućak, 2.a razred

Poticajna nagrada Denis Ćiković, 3.a razred

Svibanj, 2022.