"Božić u GSSJPK galeriji"

U petak 16.12. u našoj GSSJPK galeriji održali smo događaj "Božić u GSSJPK galeriji".

Naš kolega profesor D. Božić bio je odličan DJ i djed Božićnjak te razveselio naše učenike, ali i sve djelatnike škole.

Pio se čaj jabuka cimet, slušali su se božićni hitovi i sve na kraju zasladilo se keksima i kolačima.

Ovom prilikom zahvaljujemo se majci naše učenice Jasmine Maroković 1.b na preukusnim kolačima! Zahvale također majci učenice Laure Barac 3.a na keksima i našoj učenici Lani Grgurević 3.a što je vrijedno pekla kekse za sve nas! Također zahvale i učenici Korini Barak na odličnom plakatu!

MA HVALA SVIMA!

Hvala vam u ime ŠPUR-a!

U nastavku su fotografije koje će pokušati približiti odličnu atmosferu i duh zajedništva!

Čuvajte sebe, jedni druge i darujte se osmijesima i veseljem!

Vaš ŠPUR

prosinac, 2022.

Božić u GSSJPK galeriji - DJ Božić Božić u GSSJPK galeriji
Božić u GSSJPK galeriji  - DJ Božić Božić u GSSJPK galeriji Božić u GSSJPK galeriji Božić u GSSJPK galeriji Božić u GSSJPK galeriji Božić u GSSJPK galeriji