"365 dana za biti bolji"

Učenici 2. i 4 razreda grafičkog odjela, na predmetu Grafički dizajn pod mentorstvom profesorice Jasmina Bukša, ostvarili su likovne radove iz projekta “365 dana za biti bolji” na temu: samopouzdanje, ljubav i istina.

Radovi su printani i izloženi u prostorijama Učeničkog doma Podmurvice u sklopu projekta Veličanstvenih 12 – The Magnificent 12.

Projekt i radovi su također objavljeni i na Public Twinspace eTwinning. Projekt govori o vrijednostima koje su kao kategorija duboko ukorijenjena u ljudsko biće, a time i u odgoj, čineći njegovu afektivnu, ako ne i temeljnu komponentu.

Cilj cjelokupnog projekta je kroz različite aktivnosti, metode rada, suradnju i programe u životu srednjoškolaca osvijestiti važnost ovih dvanaest vrijednosti: solidarnost, empatija, tolerancija, hrabrost, mir, odgovornost, sloboda, humor, kreativnost, ljubav, samopouzdanje i iskrenost.

svibanj, 2022.

ISTINA

Matković - Istina Širola - Istina Sverić- Istina jquery lightbox for videoby VisualLightBox.com v6.1

LJUBAV