Humanitarna akcija Škole za primijenjenu umjetnost u Rijeci
Prodajna izložba radova za pomoć Srednjoj školi Petrinja

"Odgovorni smo za pomoć onima oko sebe i drugima u nevolji." - Virginia Williams

U želji da pomognu petrinjskoj školi i njezinim učenicima, odnosno svojim kolegama, učenici Škole za primijenjenu umjetnost u Rijeci organizirali su prodajnu izložbu radova. Ova je prodajna izložba između ostalog i rezultat građanskog odgoja implementiranog u gotovo sve nastavne predmete. Svakodnevno poticanje učenika na promatranje svijeta u kojemu žive i na uočavanje različitih odnosa moći i nemoći obogaćuje odrastanje učenika kao osobe, doprinosi stvaranju kritičke svijesti, ali ponajviše od svega potiče razvijanje socijalne osjetljivosti i solidarnosti, vrijednosti iz kojih je izniknula i ova humanitarna akcija.

e - mail za kupnju radova: spur.humanitarno@gmail.com