Virtualna izložba 2 - radovi učenika Škole za primijenjenu umjetnost u Rijeci nastali tijekom nastave na daljinu od 20. travnja do 25. svibnja 2020.

Virtualnom izložbom 2 Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci nastavlja sudjelovati u kulturnome životu svojega grada, a i šire. Ovdje su predstavljeni učenički radovi nastali u periodu od 20. travnja do 25 . svibnja 2020. godine, dakle u onom periodu kada je započela tišina.

Četiri smjera, četiri vrsta dizajna - Grafčki dizajn, Aranžersko-scenografski dizajn, Kiparski te Industrijski dizajn – i radovi koji dokazuju da izolacija ne pobija kreativnost, već upravo suprotno.

Zahvaljujemo našim učenicima na podršci i razumijevanju te suradnji u novonastaloj situaciji u kojoj smo još jednom pokazali trud, volju i zajedništvo.