SFERICA 2019.

Dobitnice nagrade SFERICA 2019. godine, za radove prijavljene na godišnji natječaj jesu:

Tema: "Bjegunac iz zrcala" (filmski radovi)

1. nagrada: Sara Pecija, 2.r., Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci, Mentorica: Laura Herceg, mag.educ.art

Sadržaj: Lily se uselila u novi dom, sve što je imala morala je napustiti. Usamljena u sobi odjednom ugleda neobično zrcalo sa čudnovatim bićem na drugoj strani. Aiym ju uvodi u svoj zanimljiv svijet čarolije, raznih magija te drugih bića poput njega samoga. No vrijeme teče ...

Tema: "Kušač stvarnosti" (likovni radovi)

2. nagrada: Hana Hirnig, 4. r., Škola za primijenjenu umjetnost, Rijeka, Mentorica: Laura Herceg, mag.educ.art

3. nagrada: Lara Uzur Štefičar, 3. r., Škola za primijenjenu umjetnost, Rijeka, Mentorica: Laura Herceg, mag.educ.art

Nagrade će biti uručene na SFeraKonu, na svečanoj skupštini u subotu11. svibnja 2019. u 20 sati.

Sara Pecija

Hana Hirnig