LUMS 2019. rezultati natjecanja

Čast nam je obavijestiti Vas o uspješnosti vaših djelatnika u radu s djecom rane i predškolske, osnovnoškolske i srednjoškolske dobi te studentske populacije u području likovne kulture, te postignutoj kvaliteti dječjih likovnih uradaka.  U prilogu  se nalaze tablice generacijskih diploma, postignuti rezultati na likovnim radionicama i  pohvalnice mentorima.

U petak 24. svibnja u 19.30 sati u mramornoj dvorani u Povijesno i pomorskom muzeju Hrvatskog primorja uručiti će se diplome, pohvalnice i zahvalnica djeci, mladeži i mentorima, nakon održanog Međužupanijskog stručnog skupa na kojeg se možete prijaviti preko AZOO.

Veselimo se Vašem posjetu izložbi i stručnim predavanjima.

PS. Radovi koji nisu izloženi u PPMHP preuzimaju se srijedom od 9 do 14,00 sati u Školi za primijenjenu umjetnost u Rijeci.