"Kreativni izlozi – sinergija talenta i iskustva" - prosinac 2019.

Ove zime u sklopu našeg dugogodišnjeg projekta predstavili smo se sa izlozima u užem središtu grada. Projekt je okupio četiri mentora iz dva usmjerenja (aranžersko-scenografski i kiparski), a realizirana su i tri završna rada.
Projekt je realiziran u suradnji sa poduzetnicima koji su se odazvali na javni poziv, Odjelom za poduzetništvo Grada Rijeke te Školom za primijenjenu umjetnost u Rijeci. Sa nekim poduzetnicima smo nastavili višegodišnju suradnju, a sa nekima smo radili prvi put. Suradnja je bila obilježena korisnim iskustvima, uspješnim rješavanjem problema i konstruktivnom suradnjom. Projekt se provodi od ljeta 2012. godine.

Lokacije koje smo uredili su sljedeće:

1. Ghetaldus, 3.a razred, Nina Bačić Mencer
  2. Croata, Marin Kovač, 4.a – završni rad, mentor Nina Bačić Mencer
  3. Max and co, Tina Juković, 4.a – završni rad, mentor Nina Bačić Mencer
  4. Marella, 4.a, Nina Bačić Mencer
  5. Tosca Blu, 3.a – Nina Bačić Mencer
  6. Casa mia, 3.b, kiparski dizajn – Marijana Vargić Petričušić
  7. Flair, 4.a – Antonio Matijević i Matija Godec – Nives Papandopulo
  8. Ciciban, 4.a – Nina Bačić Mencer
  9. Max Mara, 4.a – Tatjana Masterl
  10. Beba, 2.a – Nina Bačić Mencer
  11. Nest Travel, 2.a – Nina Bačić Mencer
  12. Urar Fisnik Sahatčiu, arhivski radovi – Nina Bačić Mencer
  13. Torbica, Dora Dundović, završni rad – mentor Nina Bačić Mencer

U sklopu ocjenjivanja najuspješnije uređenog blagdanskog izloga u kategoriji suradnja sa Školom za primijenjenu umjetnost u Rijeci, stručna komisija dodjelila je prvo mjesto Torbici, drugo Uraru F. Sahatčiu, a treće mjesto djele Ciciban i Tosca Blu.

Nina Bačić Mencer, prof., voditeljica projekta

Ghetaldus, 3.a - Nina Bačić Mencer Croata, Marin Kovač, završni rad - Nina Bačić Mencer Croata, detalj Max and co, Tina Juković, završni rad - Nina Bačić Mencer Max and co, detalj Marella, 4.a - Nina Bačić Mencer Marella Marella, detalj Tosca Blu, 3.a - Nina Bačić Mencer Casa mia, 3.b, kd - Marijana Vargić Petričušić Flair, 4.a - Nives Papandopulo Ciciban, 4.a - Nina Bačić Mencer Max Mara, 4.a - Tatjana Masterl Max Mara, detalj Beba, 2.a - Nina Bačić Mencer Nest Travel, 2.a - Nina Bačić Mencer Nest Travel, detalj Urar Fisnik Sahatčiu, arhivski radovi - Nina Bačić Mencer Torbica, Dora Dundović, završni rad - Nina Bačić Mencer jquery lightbox for videoby VisualLightBox.com v6.1