Projekt Kreativni izlozi – sinergija talenta i iskustva lipanj 2019.

I ovog ljeta Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci nastavila je suradnju sa Odjelom za poduzetništvo Grada Rijeke te brojnim riječkim poduzetnicima koji su se javili na natječaj. Dani Svetog Vida te regata Fiumanka dva su važna događaja koji obilježavaju lipanj u Rijeci. Prodajni prostori koji su uređeni ovom prilikom su: Max Mara, Marella, Ciciban, Torbica, Tosca Blu, Max and co, Croata, Ghetaldus, Flair, Urar Fisnik Sahatčiu i Salon za njegu Noktić.

Profesori koji su se uključili u ovaj projekt su Nives Papandopulo, Mirta Grandić, Ivan Valušek, Jasmina Bukša, Tatjana Masterl i voditelj projekta Nina Bačić Mencer. Oni su uključili učenike kiparskog dizajna, aranžersko-scenografskog i grafičkog dizajna te tako još jednom pokazali kako kvalitetno uređenje izloga podrazumijeva suradnju stručnjaka iz raznolikih umjetničkih područja te uključuje brojne vještine.

Komisija koja je obišla uže središte grada izdvojila je i nagradila sljedeće lokacije:

1. mjesto – Atelier Rogić u Užarskoj ulici
2. mjesto – Ghetaldus i Max and co, mentor Tatjana Masterl
3. mjesto – Torbica i Croata, mentori Nina Bačić Mencer i Jasmina Bukša

Voditelj projekta: Nina Bačić Mencer
2. mjesto - Ghetaldus, mentor Tatjana Masterl2. mjesto - Ghetaldus - detalj, mentor Tatjana Masterl2. mjesto - Ghetaldus - detalj, mentor Tatjana Masterl 2. mjesto - Max and co, mentor Tatjana Masterl 2. mjesto - Max and co - detalj, mentor Tatjana Masterl 3. mesto - Torbica, mentor Nina Bačić Mencer 3. mesto - Torbica - detalj, mentor Nina Bačić Mencer 3. mjesto - Croata, mentor Jasmina Bukša Max Mara, mentori Mirta Grandić i Ivan Valušek Max Mara - detalj, mentori Mirta Grandić i Ivan Valušek Tosca Blu, mentor Nina Bačić Mencer Tosca Blu - detalj, mentor Nina Bačić Mencer Ciciban, mentor Nina Bačić Mencer Flair, mentor Nives Papandopulo Flair - detalj, mentor Nives Papandopulo Marella, mentor Nina Bačić Mencer Marella - detalj, mentor Nina Bačić Mencer Marella - detalj, mentor Nina Bačić Mencer lightbox programby VisualLightBox.com v6.1