Riječki extempore 2019.

Višegodišnji cilj projekta je valorizacija ambijentalnih vrijednosti Rijeke i šireg kruga Riječkog područja. Data tema (prikazati postojeće ambijentalne vrijednosti‚ ’’Vedute grada’’) omogućila je sudionicima da izražavaju vlastite ideje, spoznaje i doživljaje svojeg okružja. Bile su dozvoljene sve slikarske, grafičke, crtačke, kiparske tehnike i novi mediji kao što je fotografija, video i animacija. Stručna komisija procjenjivala je: - razvoj senzibiliteta prema prostornom i vizualnom svijetu u kojem živimo i sudjelujemo - individualnost u pristupu i originalnost u obradi teme. Nagrađeni su učenici naše škole:

Srednjoškolci

NATHALIE CUNJAK, 4.a

500,00 kn

HANA HIRNIG,  4.a

400,00 kn

EMILY CUNJAK, 4.a

300,00 kn

Zahvala

VALENTINA TOMAŠKO, 2.a

nagrada

Zahvala

IDA TOMIĆ, 1.a

nagrada

Pozivamo vas na svečano otvaranje izložbe u HKD na Sušaku u četvrtak 16. svibnja u 18,00 sati.

Nathalie Cunjak Hana Hirnig Emily Cunjak Valentina Tomaško Ida Tomić lightbox programby VisualLightBox.com v6.1