Natjecanje "Europa u školi 2019."

"YOUrope – radi se o tebi!" bio je moto ovogodišnjeg natjecanja Europa u školi. Natjecanje potiče djecu i mlade svih uzrasta da se uključe i pokažu odraslima kako se njihovo mišljenje ne smije zaboraviti. Europa u školi uz pomoć učitelja i profesora potiče mlade ljude da poboljšaju svoje znanje i razumijevanje vlastite kulture te postanu svjesni građani Europe.

LIKOVNI RADOVI

Komisija: Dubravka Buntić i Zdenka Pozaić

Dobna skupina (1.- 4. razred SŠ)

Tema: Putujem po Europi – što otkrivam?

3. mjesto - Sara Pecija, mentorica: Laura Herceg, Škola za primjenjenu umjetnost, Rijeka

Dobna skupina od 18. – 21. god. starosti

Tema: Grafiti – Street Art

1. mjesto - Marko Augusti, mentorica: Tatjana Masterl, Škola za primjenjenu umjetnost, Rijeka

2. mjesto - Tessa Prgomelja Kanjuh, mentorica: Tatjana Masterl, Škola za primjenjenu umjetnost, Rijeka

8. mjesto - Robert Miško Beki, mentorica: Tatjana Masterl, Škola za primjenjenu umjetnost, Rijeka

Svečanost uručenja nagrada, održati će se u ČETVRTAK, 9. svibnja 2019. godine u 11.00 sati u Europskom domu u Zagrebu.

Sara Pecija

Marko Augusti