"EUROPA U ŠKOLI"
odabrani za državno natjecanje

U četvrtak, 4. travnja 2019. godine u 10 sati u OŠ-SE “San Nicolo”, upriličena je svečana dodjela diploma nagrađenim učenicima i priznanja mentorima.

"YOUrope – radi se o tebi!" bio je moto ovogodišnjeg natjecanja Europa u školi. Natjecanje potiče djecu i mlade svih uzrasta da se uključe i pokažu odraslima kako se njihovo mišljenje ne smije zaboraviti. Europa u školi uz pomoć učitelja i profesora potiče mlade ljude da poboljšaju svoje znanje i razumijevanje vlastite kulture te postanu svjesni građani Europe.

Iz naše škole diplome i priznanja dobili su STELLA SUMIĆ, EMA CVETKOVIĆ, SARA PECIJA, LORENA MILKOVIĆ, EMILY CUNJAK, NATHALIE CUNJAK, mentorice Laure Herceg te ANTONIO MATIJEVIĆ, ROBERT MIŠKO BEKI, ROKO VALENTA, ENA SPASIĆ, MARKO AUGUSTI i TESSA PRGOMELJA KANJUH, mentorice Tatjane Masterl.

Laura Herceg, mag.educ.art

"Europa u Školi" "Europa u Školi" "Europa u Školi" "Europa u Školi" "Europa u Školi" lightbox jquery flashby VisualLightBox.com v6.1