"Kreativni izlozi – sinergija talenta i iskustva"
lipanj 2018.

I ovog ljeta Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci nastavila je suradnju sa Odjelom za poduzetništvo Grada Rijeke te brojnim riječkim poduzetnicima koji su se javili na natječaj. Dani Svetog Vida te regata Fiumanka dva su važna događaja koji obilježavaju lipanj u Rijeci. Prodajni prostori koji su uređeni ovom prilikom su: Max Mara, Marella, Obuća (Korzo 41 c), Ciciban, Torbica, Tosca Blu, Max and co, Croata, Croatia in a box, Tena, Futura Nova, Rt Duga, Optika M, Di Moda (Ciottina ulica), Ghetaldus i Flair.

Profesori koji su se uključili u ovaj projekt su Nives Papandopulo, Mirta Grandić, Tatjana Masterl, Jasmina Bukša te voditelj Nina Bačić Mencer. Oni su uključili učenike kiparskog dizajna, aranžersko-scenografskog i grafičkog dizajna te tako još jednom pokazali kako kvalitetno uređenje izloga podrazumijeva suradnju stručnjaka za raznolika umjetnička područja te uključuje brojne vještine.

Komisija koja je obišla uže središte grada izdvojila je i nagradila sljedeće lokacije:

1. Mjesto – Max and co - Ivana Maričić, Nika Zubović, Matija Godec, Antonio Matijević, Petra Vitek, Dora Dundović

2. Mjesto – Ciciban - Paula Korman

3. Mjesto – Ghetaldus - Paula Korman i Laura Šmogor

Pismene pohvale ovog puta idu Futuri, Croati, Tosci Blu i Max Mari.

Voditelj projekta: Nina Bačić Mencer, prof.

1. mjesto - Max & co - Ivana Maričić, Nika Zubović, Matija Godec, Antonio Matijević, Petra Vitek, Dora Dundović 1. mjesto - Max & co - Ivana Maričić, Nika Zubović, Matija Godec, Antonio Matijević, Petra Vitek, Dora Dundović 2. mjesto - Ciciban - Paula Korman
3. mjesto - Ghetaldus- Paula Korman i Laura Šmogor 3. mjesto - Ghetaldus - Paula Korman i Laura Šmogor Pohvala - Futura - Nikolina Filipović Pohvala - Futura - Nikolina Filipović Pohvala - Croata - Hana Hirnig Pohvala - Tosca blu Pohvala - Max Mara - Dora Abram, Ana Dominković, Maro Gallovich, Karla Loparac, Iva Projić, Klara Račić Pohvala - Max Mara - Dora Abram, Ana Dominković, Maro Gallovich, Karla Loparac, Iva Projić, Klara Račić Optika M . . . . . lightbox programby VisualLightBox.com v6.1