Izložba dječjih likovnih radova "Lađa"

Hrvatski školski muzej poziva nas na svečanu dodjelu pohvalnica autorima odabranih radova te zahvalnica mentorima za izložbu dječjih likovnih radova "Lađa".

Svečana dodjela održat će se u Hrvatskom školskom muzeju (Trg Republike Hrvatske 4, Zagreb), 17.5. 2018. godine u 12 sati za autore i mentore.

Hrvatski školski muzej priredio je izložbu dječjih likovnih radova na danu temu – Kamo plovi ovaj brod?. Odaziv na likovni natječaj bio je doista izvanredan, pristiglo je čak 2700 radova iz različitih odgojno-obrazovnih institucija iz čitave Hrvatske. Stručno povjerenstvo imalo je nimalo lak zadatak odabrati najbolje radove za izložbu u samom Hrvatskom školskom muzeju. Odabrani radovi se mogu razgledati u Hrvatskom školskom muzeju od 2. do 18. svibnja 2018. godine.