Ove zime Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci nastavila je suradnju sa Odjelom za poduzetništvo Grada Rijeke te riječkim poduzetnicima, na uređenju trinaest prodajnih prostora užeg središta grada.
Izlozi su uređeni u sklopu vježbi na satovima stručnih predmeta ili kao završni radovi učenika 4.a razreda aranžersko-scenografskog dizajna.
Završni radovi su u izlozima sljedećih trgovina: Croata (Borna Ćurković), Ghetaldus (Cameron Marlon Susman), Tena (Mia Strčić), Max and co (Timna Malešević), Torbica (Petar Radivoj), Ciciban (Leon Vranković) i Futura (Željena Rubčić). Učenici su u sklopu vježbi na nastavi stručnih predmeta osmislili uređenje izloga sljedećih trgovina: Max Mara (učenici 4.a, dekorativno crtanje i slikanje), Marella (učenici 2. a, oblikovanje prostora i 3.a, aranžersko-scenografske tehnike), Urar Fisnik Sahatčiu (učenici 2.a, aranžersko-scenografske tehnike), Tosca Blu (učenici 3.a i 4.a, aranžersko-scenografske tehnike) i Flair (Cameron Marlon Susman i Dan Sertić, 4.a, dekorativno oblikovanje).
Profesori koji su se uključili u ovaj projekt su Nives Papandopulo (Flair), Tatjana Masterl (Max Mara i dijelom Marella) te voditelj projekta Nina Bačić Mencer.
Komisija je obišla izloge te u kategoriji suradnje poduzetnika sa Školom za primijenjenu umjetnost u Rijeci ocijenila najbolje uređene:
- mjesto – Flair (mentor Nives Papandopulo, učenici Dan Sertić i Cameron M. Susman)
- mjesto - Ciciban (mentor Nina Bačić Mencer, učenik Leon Vranković)
- mjesto - Croata (mentor Nina Bačić Mencer, učenik Borna Ćurković)