Državni natječaj „ČA u versin, riči i pinelu“

U likovnom natječaju „ČA u versin, riči i pinelu“ u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje i OŠ Bijaći, Kaštel Novi u povodu održavanja jubilarne 26. ČAkavske večeri OŠ Bijaći u travnju 2017.
Motivi za likovno stvaralaštvo bili su vezani za teme: Moja (pra)baba, Moj (pra)did, Naš domaći svit – naši oriđinali i slično. U likovnom natječaju sudjelovali smo s šest likovnih uradaka učenika 2a razreda Grafičkog odjela: Mario Puškarić, Hana Hirnig, Karla Bego, Lucija Skitarelić, Nikolina Filipović i Karlo Ninić učenik 1.a razreda.

U kategoriji srednjih škola 1. nagradu za likovni rad „Moja nona“ dobila je učenica Lucija Skitarelić, 2. nagradu za likovni rad „Moja nona“ dobila je učenica Karla Bego, 3. nagradu za likovni rad „Nono“ dobio je učenik Karlo Ninić, mentorica nagrađenim učenicima bila je Laura Herceg.

Nagrade će se uručiti u srijedu 13. travnja u 12,30 sati u OŠ Bijaći.

Laura Herceg, mag. educ. art