Projekt "Kreativni izlozi - sinergija talenta i iskustva"

Blagdani su pred vratima, a iza nas je još jedno zimsko izdanje projekta Kreativni izlozi. Uređeni su izlozi prodajnih prostora užeg središta grada i to lokacije: Max Mara, Obuća – Korzi 41 c, Max and co, Marella, Ghetaldus, Croata, Tosca Blu, Ciciban, Flair, Torbica i Lady stil. Od malih dekorativnih intervencija do cjelovitih idejnih rješenja blagdanskog uređenja, sve je to paleta ideja koju su ponudili učenici aranžersko-scenografskog i kiparskog usmjerenja. Profesori koji su vodili učenike su Nina Bačić Mencer, prof., Ines Milčić, akad. kipar, Nives Papandopulo, prof. i Tatjana Masterl, prof. Komisija za ocjenjivanje najbolje uređenog izloga užeg središta grada ovog puta je dodjeljivala nagrade kroz četiri kategorije; izlozi Škole za primijenjenu umjetnost u Rijeci, izlozi u vlastitom aranžmanu, ugostiteljski objekti te nagrada za stalan doprinos vizualnom identitetu– Atelieru Rogić. U kategoriji izloga Škole, nagrađena su tri izloga i to: Torbica, završni rad Kristine Crnković (pod mentorstvom Nine Bačić Mencer, prof.), Flair (Nives Papadopulo, prof.) drugo mjesto i Max Mara (Ines Milčić, akad. kipar) – treće mjesto.
VODITELJ: Nina Bačić Mencer, prof.
Rijeka, prosinac 2016.

1. nagrada - "Torbica",  Kristina Crnković, mentor: Nina Mencer 1. nagrada - "Torbica",  Kristina Crnković, mentor: Nina Mencer 2. nagrada - "Flair", Kristina Crnković i Vanessa Ožbolt, mentor: Nives Papandopulo 3. nagrada - "Max-Mara", dekorativne elemente izradili učenici 3. i 4. razreda kiparskog dizajna a izlog aranžirali učenici aranžersko- scenografskog dizajna, mentor: Ines Milčić 3. nagrada - "Max-Mara" Izlog Element u izlogu Element u izlogu Izlog photo gallery for website viewingby VisualLightBox.com v6.1