Svečano primanje najuspješnijih učenika i mentora pgž

Utorak 8. lipnja u Pomorskom i povijesnom muzeju Hrvatskog primorja održano je svečano primanje za učenike i mentore osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova koji su u školskoj godini 2014/2015. na natjecanjima i smotrama u znanju, vještinama i sposobnostima osvojili prvo mjesto na državnoj i međunarodnoj razini. Primorsko-goranska županija još je jednom istaknula važnost vrednovanja izvrsnosti u procesu obrazovanja. Zamjenica župana Marina Medarić i pročelnica UO za odgoj i obrazovanje Edita Stilin uručile su pohvale i prigodne darove učenicima i mentorima. Iz naše škole pohvaljeni su Petra Šporčić, Antonio Filipović i Lea Labrović. Medarić je čestitala učenicima i mentorima na ostvarenom uspjehu i istaknula da su se danas okupili najbolji među najboljima. "Želim Vam da u budućnosti budete tako uspješni, da se i dalje trudite i natječete na ponos roditeljima i mentorima, ali i svojoj školi. Čestitam i mentorima koji su uvelike zaslužni za vaš rad jer bez njihovog stručnog usavršavanja i prenošenja znanja vama, ali i ljubavi prema poslu, vaš uspjeh ne bi bio toliko velik i značajan", rekla je zamjenica župana. U prigodnom programu nastupili su Mateo Resman iz Gerova, plesna skupina Flame te Alen Polić koji je sa Lenom Stoiljković vidio cijeli program.

Laura Herceg, mag. educ. art.

Svečano primanje najuspješnijih učenika i mentora PGŽ 2015. Svečano primanje najuspješnijih učenika i mentora PGŽ 2015. Svečano primanje najuspješnijih učenika i mentora PGŽ 2015. Svečano primanje najuspješnijih učenika i mentora PGŽ 2015. Svečano primanje najuspješnijih učenika i mentora PGŽ 2015. Svečano primanje najuspješnijih učenika i mentora PGŽ 2015. Svečano primanje najuspješnijih učenika i mentora PGŽ 2015. photo gallery for website viewingby VisualLightBox.com v6.1