Godišnja nagrada "Luka Ritz"

Godišnje nagrade "Luka Ritz" za promicanje tolerancije i škola bez nasilja uručene su u ponedjeljak, 13. lipanj 2022., u Ministarstvu znanosti i obrazovanja (MZO) Šimunu Lončaru u kategoriji osnovnih škola i Korini Barak, učenici Škole za primijenjenu umjetnost u Rijeci, u kategoriji srednjih škola.

Korinu Barak prijavila je njena razrednica i profesorica Larisa Dragelj, no podršku je pružilo cijelo Nastavničko vijeće.

Draga naša Korina čestitamo ti od srca na ovom velikom i posebnom priznanju!

Ponos si 2.A razreda, naše škole, cijelog kolektiva!

Želimo ti da i dalje njeguješ empatiju u sebi i širiš dobrotu čak i onda kada je to teško izvedivo!

Bravo Korina, ali bravo i svim našim učenicima/cama, mladim ljudima koji nasilju kažu glasno NE!!!

Korina citira: "Oko za oko, i svijet će biti slijep!"

HINA multimedija, sa dodjele nagrada "Luka Ritz":

Lipanj, 2022.