Prijamni i upisi 2015.

Provjera likovnih sposobnosti i senzibiliteta 2015.:

1. 18. lipnja 2015. u 8 sati - za kandidate sa teškoćama u razvoju
2. 1. srpnja 2015. u 8 sati

Prijave za upis i provjeru likovnih sposobnosti i senzibiliteta:
www.upisi.hr

Obrazac za prijavu - potrebno ga je preuzeti, ispuniti i poslati na mail škole spur.rijeka@gmail.com sa naslovom "Prijava":

- Obrazac za prijavu

Prijamni ispiti počinju u 8,00 sati
(potrebno je doći 15 minuta ranije)

Darovitost za likovno izražavanje provjerava se:
a) crtanjem (olovkom ili ugljenom)
b) slikanjem (tempera ili akvarel)

Potrebno je donijeti vlastiti pribor za rad:
a) olovka ili ugljen
b) kistovi, paleta, tempere, vodene boje

Školski odbor ŠKOLE ZA PRIMIJENJENU UMJETNOST U RIJECI
r a s p i s u j e

za prijavljivanje učenika za upis u prvi razred
srednje škole u 2015./2016. školskoj godini

PRIJAMNI ISPIT (provjera likovnog senzibiliteta i sposobnosti likovnog izražavanja) održat će se u četvrtak 18. lipnja (za kandidate sa teškoćama u razvoju) i u srijedu 1. srpnja 2015. godine s početkom u 8,00 sati.
Prijave za provjeru sposobnosti i darovitosti zaprimat će se online na web adresi www.upisi.hr
Kandidati koji pristupaju PRIJAMNOM ISPITU prijavljuju se i na e-mail adresu spur.rijeka@gmail.com.

Osim prijave za provjeru sposobnosti i darovitosti učenici trebaju donijeti svoju fotografiju ne stariju od 6 mjeseci na dan polaganja prijamnog ispita.

U ŠKOLU ZA PRIMIJENJENU UMJETNOST U RIJECI MOĆI ĆE SE UPISATI UČENIK KOJI PRIJEĐE BODOVNI PRAG NA PRIJEMNOM ISPITU I ZADOVOLJI OSTALE UVJETE UPISNOG POSTUPKA.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u Školi za primijenjenu umjetnost u Rijeci na adresi Šetalište XIII. divizije 75 ili na telefone 400-272; 423-943 i 431-545.