Školski odbor ŠKOLE ZA PRIMIJENJENU UMJETNOST U RIJECI
r a s p i s u j e

NATJEČAJ za prijavljivanje učenika za upis u prvi razred srednje škole u 2016./2017. školskoj godini

LJETNI ROK PRIJAMNOG ISPITA (provjera likovnog senzibiliteta i sposobnosti likovnog izražavanja) održat će se u četvrtak 30. lipnja 2016. godine s početkom u 8,00 sati i u utorak 21. lipnja 2016. godine za učenike s teškoćama u razvoju s početkom u 8,00 sati.

JESENSKI ROKI PRIJAMNOG ISPITA (provjera likovnog senzibiliteta i sposobnosti likovnog izražavanja) održat će se u srijedu 24. kolovoza 2016. godine s početkom u 8,00 sati i u četvrtak 18. kolovoza 2016. godine za učenike s teškoćama u razvoju s početkom u 8,00 sati.

Prijave za provjeru sposobnosti i darovitosti zaprimat će se online na web adresi www.upisi.hr Kandidati koji pristupaju PRIJAMNOM ISPITU prijavljuju se i na e-mail adresu spur.rijeka@gmail.com.

Osim prijave za provjeru sposobnosti i darovitosti učenici trebaju donijeti svoju fotografiju ne stariju od 6 mjeseci na dan polaganja prijamnog ispita.

U ŠKOLU ZA PRIMIJENJENU UMJETNOST U RIJECI MOĆI ĆE SE UPISATI UČENIK KOJI PRIJEĐE BODOVNI PRAG NA PRIJAMNOM ISPITU I ZADOVOLJI OSTALE UVJETE UPISNOG POSTUPKA.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u Školi za primijenjenu umjetnost u Rijeci na adresi Šetalište XIII. divizije 75 ili na telefone 400-272; 423-943 i 431-545.