KNJIŽNICA ŠPUR
- NOVOUREĐENI PROSTOR -

Samo postojanje knjižnica pruža nam najbolji dokaz da možda još uvijek postoji nada za budućnost čovjeka. T.S.Eliot

Zahvaljujući hvalevrijednoj donaciji knjižničnoga namještaja Gradske knjižnice Rijeka, Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci osvanula je 2024. godine u posve novom ruhu. Nove police za knjige, radni stol i stolice te čitaonički stol, učinili su školsku knjižnicu pristupačnijom učenicima i nastavnome osoblju.

Posebno zahvaljujemo ravnatelju Gradske knjižnice Rijeka, profesoru Niki Cvjetkoviću te knjižničarskoj savjetnici i voditeljici Županijske matične razvojne službe Gradske knjižnice Rijeka, gospođi Ljiljani Črnjar na suradnji i unapređenju razvoja knjižnične djelatnosti.

Radujemo se novim izazovima i projektima u novouređenom prostoru kako bismo demistificirali pojam knjižnice kao statičnoga prostora u kojem se samo posuđuju knjige.

Djelatnici i učenici Škole za primijenjenu umjetnost u Rijeci

U galeriji fotografija možete pogledati novouređeni knjižnični prostor.

Knjižnica ŠPUR Knjižnica ŠPUR Knjižnica ŠPUR Knjižnica ŠPUR Knjižnica ŠPUR Knjižnica ŠPUR Knjižnica ŠPUR jquery lightbox for videoby VisualLightBox.com v6.1