. . .

Rezultati poziva na sudjelovanje u projektu Erasmus+ 8
šk. god. 2022./2023.

Poštovani učenici, nastavnici i roditelji!

Prijave učenika za sudjelovanju u programu Erasmus+ UMJETNICI ZA UMJETNIČKO OBRAZOVANJE kiparskog i grafičkog usmjerenja, trajale su od 18.10.2022 do 2.11.2022. popunjavanjem linka prijavnice na webu i slanjem umjetničke mape na e-mail koordinatorice erasmus projekta na razini škole.

Prijavljeno je 15 učenika.

Komisija za učenike, koja je bila u sastavu: Damir Šegota, prof. ravnatelj, Darija Pilepić Struja, mag. povijesti umjetnosti i Majda Bilandžija, prof. engleskog jezika, odabrali su dana 11.11. 2022.  ukupno 8 učenika; 5 učenika iz grafičkog usmjerenja i 3 učenika iz kiparskog usmjerenja.

Komisija je odabrala učenike prema kriterijima:
(a) kvaliteta umjetničkog izričaja i dosadašnjeg stručnog rada – prema umjetničkoj mapi
(b) poznavanje engleskog jezika - prema ocjeni u dosadašnjem školovanju
(c) uzorito ponašanje – uvid u neopravdane sate i opomene te opći dojam Odbora

Za pratnju učenika odabrana je profesorica iz grafičkog usmjerenja i koordinatorica projekta na razini škole Jasmina Štefović.

Planirano mjesto i termin odlaska je Litva (Kaunas), od 11.3. do 26.3.2023., prijevoznim sredstvom avionom.

Izvješće o odabiru učenika

Izvješće o odabiru učenika u rezervi

Odabir nastavnika u pratnji

Prijave za nastavnike za sudjelovanju u programu Erasmus+ UMJETNICI ZA UMJETNIČKO OBRAZOVANJE

Prijave nastavnika kiparskog i grafičkog usmjerenja, trajale su od 18.10.2022 do 2.11.2022. popunjavanjem prijavnice na webu.

Prijavljeno je 4 nastavnika.

Komisija za nastavnike, koja je bila u sastavu: Damir Šegota, prof. ravnatelj, Majda Bilandžija, prof. engleskog jezika i Grozdane Orlić,školski psiholog, odabrali su dana 7.11.2022. ukupno 2 nastavnice: Sanja Stevanović i Ines Milčić i 1 rezervu Mirtu Grandić.

Planirano mjesto i termin odlaska službeno još čekamo.

Izvješće o odabiru nastavnika

Zahvale sudionicima na iskazanom interesu za projekt i čestitke odabranima!

Podsjećamo da su izvješća o odabiru dostupna na uvid svim prijavljenima, a žalbu je moguće podnijeti tri radna dana od objave rezultata.