. . .

EU PROJEKT UMJETNICI ZA UMJETNIČKO OBRAZOVANJE 6
HDLU, 2020./2021.

Dragi svi,

Obavještavamo Vas da ponavljamo poziv za sudjelovanje u projektu UMJETNICI ZA UMJETNIČKO OBRAZOVANJE u okviru EU projekta Erasmus+.

Biramo 10 učenika (+ 4-5 na rezervnoj listi)
i 1 nastavnika za mobilnost!!!

Kao i prijašnjih godina poziv se odnosi na učenike slikarstva, kiparstva i  grafike, primarno 4. razred, ali može i 3. razred.

Ove godine učenici i nastavnik u pratnji idu 14 dana u Maribor (05.-19.09.2021.),
a nastavnik u mobilnosti 4 dana u Graz!!! Svi troškovi putovanja, smještaja i prehrane su u potpunosti pokriveni!!!

Učenici, ukoliko se želite prijaviti, ispunite online prijavnicu i pošaljete fotografije/skenove vaših 5 reprezentativnih uradaka na školski mail, najkasnije do srijede, 21. travnja 2021.

Nastavnici, također ispunite online prijavnicu najkasnije do srijede,
21. travnja 2021.

Mobilnost će se organizirati kada to dopuste epidemiološke mjere u Hrvatskoj i u zemlji primatelju.

Za sva dodatna pitanja i nejasnoće slobodno se obratite Ravnatelju, Prof. Orlić ili prof. Stevanović.

Napomena: Učenici koji su se prijavili i poslali radove u prvom krugu – NE MORAJU to učiniti ponovno!

Želimo vam puno uspjeha!

Poziv za učenike za sudjelovanju u programu Erasmus+