. . .

Poziv za sudjelovanje u projektu Erasmus+
UMJETNICI ZA UMJETNIČKO OBRAZOVANJE 6
šk. god. 2020./2021.

Dragi svi,

HDLU već treću godinu zaredom provodi projekt UMJETNICI ZA UMJETNIČKO OBRAZOVANJE koji se u cijelosti financira u okviru EU projekta Erasmus+.
U privitku Vam šaljemo obrasce i uskoro započinjemo s odabirom učenika i nastavnika. Prijavnice se ove godine popunjavaju putem google formsa, čiju poveznicu također imate u Pozivu (Poziv za učenike; Poziv za nastavnike), najkasnije do 28.2.2021.

Biramo 10 učenika + 4-5 na rezervnoj listi1 nastavnika u pratnji, te 1 nastavnika za mobilnost (ne 2 kao do sada) .

Kao i prijašnjih godina poziv se odnosi na učenike slikarstva, kiparstva i  grafike, primarno 4. razred, ali može i 3. razred.

Ove godine učenici i nastavnik u pratnji idu 14 dana u Maribor,
a nastavnik u mobilnosti 4 dana u Graz!!!

Mobilnost će se organizirati kada to dopuste epidemiološka pravila u Hrvatskoj i u zemlji primatelju. Nadamo se da će prvi termin za mobilnost biti u travnju, a ako tada ne bude moguće, ciljamo na rujan 2021.
Naglašavamo da će se tijekom mobilnosti MORATI poštovati sve tada važeće epidemiološke mjere.

Za sva dodatna pitanja i nejsnoće slobodno se obratite Ravnatelju, Prof. Orlić ili prof. Stevanović.

Poziv za učenike za sudjelovanju u programu Erasmus+